Os 4509 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 10.30 | 1A | |||
Znojmo | 8.55 | 2./2 | |||
Dyje | 9.01 | 9.01 | |||
Hodonice | 9.05 | 9.06 | 1 | ||
Božice u Znojma | 9.15 | 9.15 | 1./1 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 9.23 | 9.31 | 3 | ||
Jevišovka | 9.37 | 9.38 | |||
Novosedly | 9.41 | 9.41 | 3 | ||
Dobré Pole | 9.45 | 9.46 | |||
Březí | 9.48 | 9.49 | |||
Mikulov na Moravě | 9.55 | 10.02 | 3 | ||
Sedlec u Mikulova | 10.08 | 10.08 | |||
Valtice město | 10.16 | 10.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci