R 442 „Šírava“ | |
Řazení vlaku: 754 + 2xWLAB822 + Bc833 + A149 + BDbmsee448 + 3xB249 + 6xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 20.00 | ||||
Strážske | 20.09 | 20.10 | |||
Michalovce | 20.22 | 20.24 | |||
Bánovce nad Ondavou | 20.35 | 20.47 | |||
Trebišov | 20.57 | 20.59 | nástupište | ||
Košice | 21.43 | 22.05 | 3./5 | ||
Kysak | 22.17 | 22.19 | |||
Margecany | 22.33 | 22.34 | |||
Spišská Nová Ves | 23.00 | 23.02 | |||
Poprad-Tatry | 23.21 | 23.24 | 2. | ||
Štrba | 23.39 | 23.41 | |||
Liptovský Mikuláš | 0.07 | 0.09 | |||
Ružomberok | 0.27 | 0.29 | |||
Kraľovany | 0.44 | 0.46 | |||
Vrútky | 0.59 | 1.03 | 2. | ||
Žilina | 1.19 | 1.32 | 2. | ||
Čadca | 2.02 | 2.05 | 3. | ||
Třinec (Trzyniec) | 2.42 | 2.43 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 2.55 | 2.57 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 3.12 | 3.13 | 2 | ||
Bohumín | 3.24 | 3.29 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 3.36 | 3.38 | |||
Ostrava-Svinov | 3.45 | 3.48 | 4 | ||
Přerov | 4.33 | 4.53 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.08 | 5.11 | |||
Červenka | 5.23 | 5.24 | 2 | ||
Mohelnice | 5.32 | 5.33 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 5.41 | 5.46 | 2 | ||
Česká Třebová | 6.09 | 6.11 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.20 | 6.22 | letohradské/2 | ||
Choceň | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | 3 | ||
Přelouč | 7.06 | 7.08 | 2 | ||
Kolín | 7.24 | 7.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci