Os 4277 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 11.57 | 2 | |||
Břeclav | 11.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 11.42 | 11.43 | |||
Moravská Nová Ves | 11.46 | 11.47 | 1/2 | ||
Lužice | 11.51 | 11.52 | 1/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci