Os 4272/3 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 7.57 | 2 | |||
Břeclav | 7.23 | 3 | |||
Kúty | 7.03 | ||||
Brodské | 7.07 | 7.08 | |||
Lanžhot | 7.14 | 7.15 | 2 | ||
Břeclav | 7.23 | 7.35 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 7.42 | 7.43 | |||
Moravská Nová Ves | 7.46 | 7.47 | 1/2 | ||
Lužice | 7.51 | 7.52 | 1/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci