Os 4218 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 14.25 | 3 | |||
Přerov | 12.42 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 12.46 | 12.47 | |||
Říkovice | 12.50 | 12.50 | 2 | ||
Břest | 12.53 | 12.54 | |||
Hulín | 12.57 | 13.01 | 1/2 | ||
Záhlinice | 13.03 | 13.04 | |||
Tlumačov | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Otrokovice | 13.13 | 13.15 | 1/3 | ||
Napajedla | 13.19 | 13.19 | 1/2 | ||
Spytihněv | 13.22 | 13.22 | |||
Huštěnovice | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.30 | 13.32 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 13.35 | 13.35 | |||
Nedakonice | 13.38 | 13.38 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 13.42 | 13.43 | |||
Moravský Písek | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 13.50 | 13.50 | 1 | ||
Rohatec | 13.56 | 13.56 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 13.58 | 13.59 | |||
Hodonín | 14.03 | 14.05 | 1/3 | ||
Lužice | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 14.13 | 14.14 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 14.17 | 14.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci