Os 4114 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.47 | III | |||
Uherské Hradiště | 11.35 | 2 | |||
Kunovice zastávka | 11.39 | 11.40 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 11.43 | 11.43 | |||
Ostrožská Nová Ves | 11.45 | 11.45 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 11.55 | 11.57 | 2 | ||
Bzenec | 12.06 | 12.07 | 4 | ||
Vracov | 12.10 | 12.11 | |||
Vlkoš | 12.16 | 12.16 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 12.21 | 12.21 | |||
Kyjov | 12.25 | 12.26 | 4 | ||
Jestřabice | 12.34 | 12.35 | |||
Nemotice | 12.40 | 12.41 | 4 | ||
Brankovice | 12.45 | 12.45 | |||
Nesovice | 12.49 | 12.50 | 4 | ||
Nevojice | 12.53 | 12.54 | |||
Bučovice | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Marefy | 13.02 | 13.02 | |||
Křižanovice | 13.05 | 13.06 | |||
Slavkov u Brna | 13.11 | 13.12 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 13.16 | 13.17 | |||
Blažovice | 13.23 | 13.23 | 4 | ||
Ponětovice | 13.27 | 13.27 | |||
Šlapanice | 13.30 | 13.30 | 3 | ||
Brno-Slatina | 13.35 | 13.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci