Os 4110 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.48 | III | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.31 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 7.42 | 7.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.46 | 7.46 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 7.50 | 7.51 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 7.55 | 7.57 | 2 | ||
Bzenec | 8.06 | 8.07 | 4 | ||
Vracov | 8.10 | 8.11 | |||
Vlkoš | 8.16 | 8.16 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 8.21 | 8.21 | |||
Kyjov | 8.25 | 8.26 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 8.31 | 8.31 | |||
Nemotice | 8.40 | 8.41 | 4 | ||
Brankovice | 8.46 | 8.46 | |||
Nesovice | 8.50 | 8.51 | 4 | ||
Nevojice | 8.54 | 8.55 | |||
Bučovice | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Marefy | 9.03 | 9.03 | |||
Křižanovice | 9.06 | 9.07 | |||
Slavkov u Brna | 9.12 | 9.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 9.17 | 9.18 | |||
Blažovice | 9.24 | 9.24 | 4 | ||
Ponětovice | 9.28 | 9.28 | |||
Šlapanice | 9.31 | 9.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 9.36 | 9.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci