Os 3785 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 16.53 | 3 | |||
Česká Třebová | 16.08 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 16.14 | 16.17 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 16.28 | 16.28 | |||
Žichlínek | 16.32 | 16.32 | |||
Krasíkov | 16.36 | 16.36 | |||
Tatenice | 16.38 | 16.38 | |||
Hoštejn | 16.44 | 16.44 | |||
Lupěné | 16.49 | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci