Os 3782 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 15.51 | 3 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.07 | 3 | |||
Lupěné | 15.11 | 15.11 | |||
Hoštejn | 15.16 | 15.16 | |||
Tatenice | 15.21 | 15.21 | |||
Krasíkov | 15.24 | 15.24 | |||
Žichlínek | 15.27 | 15.27 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 15.32 | 15.32 | |||
Rudoltice v Čechách | 15.35 | 15.36 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 15.43 | 15.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci