Os 3662 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.51 | 3/4 | |||
Hanušovice | 18.13 | 2 | |||
Hanušovice Holba | 18.15 | 18.15 | |||
Raškov | 18.17 | 18.17 | |||
Bohdíkov | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Komňátka | 18.24 | 18.24 | |||
Ruda nad Moravou | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Bartoňov | 18.31 | 18.31 | |||
Bohutín | 18.35 | 18.35 | |||
Bludov lázně | 18.38 | 18.38 | |||
Bludov | 18.40 | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci