Os 3403 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.03 | 1 | |||
Opava východ | 5.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 5.31 | 5.31 | 1/3 | ||
Štítina | 5.34 | 5.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 5.38 | 5.38 | |||
Lhota u Opavy | 5.40 | 5.40 | |||
Háj ve Slezsku | 5.43 | 5.44 | 3 | ||
Jilešovice | 5.47 | 5.48 | |||
Děhylov | 5.51 | 5.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 5.55 | 5.55 | |||
Ostrava-Svinov | 5.59 | 6.16 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 6.27 | 6.29 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 6.34 | 6.34 | 1 | ||
Šenov | 6.38 | 6.38 | |||
Havířov | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 6.46 | 6.46 | |||
Horní Suchá | 6.49 | 6.49 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.52 | 6.52 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.58 | 6.58 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.03 | 7.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 7.25 | 7.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 7.29 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 7.33 | 7.34 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 7.38 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 7.42 | 2 | |||
Hrádek (Gródek) | 7.46 | ||||
Návsí (Nawsie) | 7.49 | 7.50 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 7.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci