Os 3259 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 20.10 | 3 | |||
Brňov | 20.14 | 20.14 | |||
Bystřička | 20.17 | 20.18 | |||
Jablůnka | 20.22 | 20.23 | 4 | ||
Vsetín | 20.29 | 20.31 | 5 | ||
Leskovec | 20.36 | 20.36 | |||
Valašská Polanka | 20.40 | 20.40 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 20.44 | 20.44 | |||
Lidečko | 20.47 | 20.47 | |||
Lidečko ves | 20.51 | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci