Os 3229 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 17.40 | 5 | |||
Hranice na Moravě | 16.48 | 2/2 | |||
Hranice na Moravě město | 16.53 | 16.54 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 16.56 | 16.57 | |||
Černotín | 16.59 | 16.59 | |||
Špičky | 17.03 | 17.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.05 | 17.06 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 17.19 | 17.21 | 3 | ||
Brňov | 17.25 | 17.25 | |||
Bystřička | 17.29 | 17.29 | |||
Jablůnka | 17.34 | 17.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci