Os 3107 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.06 | 2 | |||
Hostašovice | 19.15 | 19.16 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.20 | 19.20 | |||
Veřovice | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.36 | 19.36 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.39 | 19.48 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Čeladná | 20.01 | 20.02 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.08 | 20.10 | 3 | ||
Pržno | 20.14 | 20.14 | |||
Baška | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 20.23 | 20.27 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.31 | 20.32 | 4 | ||
Paskov | 20.38 | 20.39 | 1/1 | ||
Vratimov | 20.43 | 20.44 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.47 | 20.49 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 20.52 | 20.52 | |||
Ostrava střed | 20.55 | 20.56 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 20.57 | 20.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci