Os 2921 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 5.51 | 1/1 | |||
Bohumín | 4.45 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 4.48 | 4.49 | |||
Dětmarovice | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 4.59 | 5.00 | 3 | ||
Louky nad Olší | 5.10 | 5.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.13 | 5.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.19 | 5.23 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.27 | 5.27 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.31 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 5.35 | 5.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 5.40 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.44 | 2 | |||
Hrádek (Gródek) | 5.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci