Os 2913 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 17.19 | 2. | |||
Bohumín | 15.43 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 15.46 | 15.47 | |||
Dětmarovice | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Louky nad Olší | 16.08 | 16.09 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.11 | 16.11 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.17 | 16.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16.25 | 16.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16.29 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 16.38 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 16.42 | 2 | |||
Hrádek (Gródek) | 16.46 | ||||
Návsí (Nawsie) | 16.49 | 16.50 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 16.55 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.03 | 17.04 | 3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 17.08 | ||||
Svrčinovec zastávka | 17.13 | 17.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci