Os 28416 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 18.24 | 2 | |||
Tábor | 17.35 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 17.44 | 17.44 | |||
Slapy | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Libějice | 17.49 | 17.49 | |||
Malšice | 17.54 | 17.56 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 17.58 | 17.58 | |||
Třebelice | 18.01 | 18.01 | |||
Všechlapy | 18.02 | 18.02 | |||
Bechyňská Smoleč | 18.05 | 18.05 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Bežerovice | 18.16 | 18.16 | |||
Bechyně zastávka | 18.19 | 18.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci