Os 2838 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 16.00 | 2 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.12 | 2 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.16 | 15.17 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.23 | 15.24 | 1 | ||
Horní Suchá | 15.27 | 15.27 | |||
Havířov-Suchá | 15.29 | 15.29 | |||
Havířov | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Šenov | 15.38 | 15.38 | |||
Ostrava-Bartovice | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 15.47 | 15.49 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 15.53 | 15.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci