Os 27905 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 6.26 | 5 | |||
Blatná | 5.45 | 4 | |||
Tchořovice | 5.52 | 5.52 | |||
Lnáře | 5.54 | 5.56 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 5.58 | 5.58 | |||
Kasejovice | 6.02 | 6.04 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 6.08 | 6.08 | |||
Životice | 6.11 | 6.11 | |||
Kotouň | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Želvice | 6.20 | 6.20 | |||
Třebčice | 6.23 | 6.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci