Os 27552 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 20.25 | 2 | |||
Domažlice | 19.52 | 5 | |||
Domažlice město | 19.53 | 19.54 | |||
Havlovice | 20.00 | 20.00 | 2 | ||
Pila | 20.02 | 20.02 | |||
Trhanov | 20.05 | 20.05 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Postřekov | 20.14 | 20.14 | |||
Nový Kramolín | 20.17 | 20.17 | |||
Vlkanov | 20.19 | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci