Os 27322 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bezdružice | 19.52 | 2 | |||
Pňovany | 19.07 | 2 | |||
Blahousty | 19.14 | 19.14 | |||
Trpísty | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Lomnička | 19.25 | 19.25 | |||
Cebiv | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Strahov | 19.35 | 19.35 | |||
Břetislav | 19.40 | 19.40 | |||
Kokašice | 19.43 | 19.43 | |||
Konstantinovy Lázně | 19.45 | 19.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci