R 253 „Orlice“ | |
Řazení vlaku: EU07 + AB349 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wrocław Główny | 21.51 | ||||
Pardubice hlavní nádraží | 17.44 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.46 | 17.47 | |||
Kostěnice | 17.53 | 17.53 | 2 | ||
Moravany | 17.57 | 17.58 | 1/2 | ||
Uhersko | 18.02 | 18.02 | 1 | ||
Zámrsk | 18.07 | 18.08 | 1/2 | ||
Choceň | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.29 | 18.30 | letohradské/2 | ||
Letohrad | 18.45 | 18.48 | 3 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.57 | 18.58 | 1/2 | ||
Lichkov | 19.09 | 19.11 | 1/3 | ||
Międzylesie | 19.20 | 19.23 | |||
Domaszków | 19.31 | 19.32 | |||
Bystrzyca Kłodzka | 19.42 | 19.43 | |||
Kłodzko Miasto | 19.58 | 19.59 | |||
Kłodzko Główne | 20.02 | 20.03 | |||
Bardo Śląskie | 20.14 | 20.15 | |||
Kamieniec Ząbkowicki | 20.27 | 20.28 | |||
Ziębice | 20.49 | 20.50 | |||
Strzelin | 21.14 | 21.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci