Os 2508 | |
Řazení vlaku: 2x451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.06 | 6 | |||
Benešov u Prahy | 6.03 | 2 | |||
Mrač | 6.09 | 6.09 | |||
Čerčany | 6.12 | 6.13 | 1 | ||
Pyšely | 6.15 | 6.15 | |||
Čtyřkoly | 6.17 | 6.18 | |||
Senohraby | 6.21 | 6.22 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 6.24 | 6.24 | |||
Mnichovice | 6.27 | 6.28 | |||
Strančice | 6.31 | 6.32 | 2/3 | ||
Světice | 6.35 | 6.35 | |||
Říčany | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 6.42 | 6.43 | |||
Praha-Uhříněves | 6.46 | 6.46 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 6.49 | 6.49 | |||
Praha-Hostivař | 6.52 | 6.52 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 6.56 | 6.56 | |||
Praha-Vršovice | 7.01 | 7.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci