Os 25025 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmanův Městec | 13.15 | 5 | |||
Přelouč | 12.55 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 12.59 | 12.59 | |||
Veselí u Přelouče | 13.02 | 13.02 | |||
Choltice | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Jeníkovice | 13.10 | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci