Os 25007 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachovice | 10.47 | 1 | |||
Přelouč | 10.12 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 10.16 | 10.16 | |||
Veselí u Přelouče | 10.19 | 10.19 | |||
Choltice | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Jeníkovice | 10.27 | 10.27 | |||
Heřmanův Městec | 10.32 | 10.34 | 5 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | 10.38 | 10.38 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | 10.41 | 10.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci