Os 24856/7 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jemnice | 14.00 | ||||
Moravské Budějovice | 13.25 | 3 | |||
Okříšky | 12.50 | 1/1 | |||
Hvězdoňovice | 12.54 | 12.55 | |||
Stařeč | 13.00 | 13.00 | 2 | ||
Kojetice na Moravě | 13.07 | 13.07 | 3 | ||
Šebkovice | 13.11 | 13.12 | |||
Jaroměřice nad Rokytnou | 13.16 | 13.17 | 4 | ||
Moravské Budějovice | 13.30 | 3 | |||
Jackov | 13.36 | 13.36 | |||
Dědice | 13.40 | 13.40 | |||
Rácovice | 13.45 | 13.45 | |||
Třebelovice | 13.50 | 13.50 | 2 | ||
Lhotice u Jemnice | 13.56 | 13.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci