Os 23510 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rýmařov | 14.46 | 3 | |||
Bruntál | 14.09 | 4 | |||
Valšov | 14.17 | 14.20 | 2 | ||
Břidličná lesy | 14.25 | 14.25 | |||
Břidličná | 14.28 | 14.30 | 2 | ||
Břidličná zastávka | 14.32 | 14.33 | |||
Velká Štáhle | 14.36 | 14.37 | |||
Jamartice | 14.41 | 14.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci