Os 2345 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 23.24 | 1/2 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.42 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 22.49 | 22.49 | |||
Prackovice nad Labem | 22.52 | 22.53 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 22.55 | 22.55 | |||
Malé Žernoseky | 22.58 | 22.58 | |||
Lovosice město | 23.00 | 23.01 | |||
Lovosice | 23.03 | 23.04 | 3 | ||
Lukavec | 23.06 | 23.06 | |||
Nové Kopisty | 23.08 | 23.09 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.11 | 23.11 | 2 | ||
Hrdly | 23.13 | 23.14 | |||
Oleško | 23.16 | 23.16 | |||
Hrobce | 23.19 | 23.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci