Os 2341 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 20.49 | 2 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 20.10 | 20.10 | |||
Prackovice nad Labem | 20.13 | 20.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 20.16 | 20.16 | |||
Malé Žernoseky | 20.19 | 20.19 | |||
Lovosice město | 20.21 | 20.21 | |||
Lovosice | 20.24 | 20.30 | 3 | ||
Lukavec | 20.33 | 20.33 | |||
Nové Kopisty | 20.35 | 20.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.37 | 20.37 | 2 | ||
Hrdly | 20.39 | 20.39 | |||
Oleško | 20.41 | 20.41 | |||
Hrobce | 20.44 | 20.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci