Os 2339 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 18.49 | 2 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 18.10 | 18.10 | |||
Prackovice nad Labem | 18.13 | 18.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 18.16 | 18.16 | |||
Malé Žernoseky | 18.19 | 18.19 | |||
Lovosice město | 18.21 | 18.21 | |||
Lovosice | 18.24 | 18.30 | 3 | ||
Lukavec | 18.33 | 18.33 | |||
Nové Kopisty | 18.35 | 18.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.37 | 18.37 | 2 | ||
Hrdly | 18.39 | 18.39 | |||
Oleško | 18.41 | 18.41 | |||
Hrobce | 18.44 | 18.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci