Os 2314 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.50 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.41 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 13.45 | 13.46 | |||
Praha-Bubeneč | 13.49 | 3 | |||
Praha-Sedlec | 13.52 | 13.52 | |||
Roztoky u Prahy | 13.56 | 2 | |||
Roztoky-Žalov | 14.00 | 14.00 | |||
Úholičky | 14.01 | 14.01 | |||
Řež | 14.03 | 14.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 14.05 | 14.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 14.08 | 2 | |||
Dolany nad Vltavou | 14.11 | 14.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.15 | 14.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 14.24 | 14.24 | |||
Nelahozeves | 14.27 | 14.27 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 14.29 | 14.29 | |||
Mlčechvosty | 14.32 | 14.32 | |||
Vraňany | 14.35 | 14.38 | 1/2 | ||
Cítov | 14.41 | 14.41 | |||
Dolní Beřkovice | 14.44 | 14.44 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 14.48 | 14.48 | |||
Hněvice | 14.51 | 14.55 | 1/3 | ||
Záluží | 14.58 | 14.58 | |||
Dobříň | 15.01 | 15.01 | |||
Roudnice nad Labem | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Hrobce | 15.09 | 15.09 | 1/2 | ||
Oleško | 15.12 | 15.12 | |||
Hrdly | 15.14 | 15.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 15.16 | 15.17 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 15.19 | 15.19 | |||
Lukavec | 15.21 | 15.21 | |||
Lovosice | 15.24 | 15.29 | 2 | ||
Lovosice město | 15.31 | 15.31 | |||
Malé Žernoseky | 15.34 | 15.34 | |||
Litochovice nad Labem | 15.37 | 15.37 | |||
Prackovice nad Labem | 15.39 | 15.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 15.42 | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci