Os 2307 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.17 | III./5 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 10.10 | 10.10 | |||
Prackovice nad Labem | 10.13 | 10.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 10.16 | 10.16 | |||
Malé Žernoseky | 10.19 | 10.19 | |||
Lovosice město | 10.21 | 10.21 | |||
Lovosice | 10.24 | 10.30 | 3 | ||
Lukavec | 10.33 | 10.33 | |||
Nové Kopisty | 10.35 | 10.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 10.37 | 10.37 | 2 | ||
Hrdly | 10.39 | 10.39 | |||
Oleško | 10.41 | 10.41 | |||
Hrobce | 10.44 | 10.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 10.49 | 10.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 10.52 | 10.52 | |||
Záluží | 10.55 | 10.55 | |||
Hněvice | 10.58 | 10.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 11.01 | 11.01 | |||
Dolní Beřkovice | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Cítov | 11.08 | 11.08 | |||
Vraňany | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 11.15 | 11.15 | |||
Nové Ouholice | 11.18 | 11.18 | |||
Nelahozeves | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 11.23 | 11.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 11.28 | 11.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 11.44 | 11.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 11.48 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 11.50 | 11.50 | |||
Řež | 11.52 | 11.52 | |||
Úholičky | 11.54 | 11.54 | |||
Roztoky-Žalov | 11.56 | 11.56 | |||
Roztoky u Prahy | 12.00 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Bubeneč | 12.07 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 12.11 | 12.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci