Os 2304 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.50 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 5.41 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 5.45 | 5.46 | |||
Praha-Bubeneč | 5.49 | 3 | |||
Praha-Sedlec | 5.52 | 5.52 | |||
Roztoky u Prahy | 5.56 | 2 | |||
Roztoky-Žalov | 6.00 | 6.00 | |||
Úholičky | 6.01 | 6.01 | |||
Řež | 6.03 | 6.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 6.05 | 6.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.08 | 2 | |||
Dolany nad Vltavou | 6.11 | 6.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.15 | 6.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 6.30 | 6.30 | |||
Nelahozeves | 6.33 | 6.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 6.35 | 6.35 | |||
Mlčechvosty | 6.38 | 6.38 | |||
Vraňany | 6.41 | 6.41 | 1/2 | ||
Cítov | 6.45 | 6.45 | |||
Dolní Beřkovice | 6.47 | 6.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 6.51 | 6.51 | |||
Hněvice | 6.55 | 6.55 | 1/3 | ||
Záluží | 6.58 | 6.58 | |||
Dobříň | 7.01 | 7.01 | |||
Roudnice nad Labem | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Hrobce | 7.09 | 7.09 | 1/2 | ||
Oleško | 7.12 | 7.12 | |||
Hrdly | 7.14 | 7.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.16 | 7.17 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 7.19 | 7.19 | |||
Lukavec | 7.21 | 7.21 | |||
Lovosice | 7.24 | 7.29 | 2 | ||
Lovosice město | 7.31 | 7.31 | |||
Malé Žernoseky | 7.34 | 7.34 | |||
Litochovice nad Labem | 7.37 | 7.37 | |||
Prackovice nad Labem | 7.39 | 7.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 7.42 | 7.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci