Os 2227 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.28 | 4 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.54 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 15.01 | 15.02 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 15.10 | 15.10 | 3 | ||
Zeleneč | 15.15 | 15.15 | |||
Mstětice | 15.18 | 15.18 | |||
Čelákovice | 15.23 | 15.24 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 15.26 | 15.26 | |||
Lysá nad Labem | 15.32 | 15.33 | 2 | ||
Ostrá | 15.36 | 15.36 | |||
Stratov | 15.38 | 15.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 15.42 | 15.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 15.45 | 15.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.50 | 16.01 | 2 | ||
Velké Zboží | 16.06 | 16.06 | |||
Poděbrady | 16.09 | 16.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Velký Osek | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Veltruby | 16.21 | 16.21 | |||
Kolín-Zálabí | 16.24 | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci