Os 2115 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.16 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 13.14 | 13.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 13.19 | 13.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13.21 | 13.21 | |||
Praha-Běchovice | 13.24 | 13.25 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 13.29 | 13.29 | |||
Úvaly | 13.33 | 13.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 13.37 | 13.37 | |||
Rostoklaty | 13.40 | 13.40 | |||
Český Brod | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Klučov | 13.48 | 13.48 | |||
Poříčany | 13.51 | 13.57 | 1 | ||
Tatce | 14.00 | 14.00 | |||
Pečky | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Cerhenice | 14.07 | 14.07 | |||
Velim | 14.11 | 14.16 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 14.18 | 14.18 | |||
Kolín zastávka | 14.22 | 14.22 | |||
Kolín | 14.25 | 14.34 | 2 | ||
Kolín dílny | 14.37 | 14.37 | |||
Starý Kolín | 14.40 | 14.40 | |||
Záboří nad Labem | 14.44 | 14.45 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 14.46 | 14.46 | |||
Kojice | 14.49 | 14.49 | |||
Chvaletice | 14.51 | 14.51 | |||
Řečany nad Labem | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.59 | 14.59 | |||
Přelouč | 15.02 | 15.03 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 15.06 | 15.06 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.09 | 15.09 | |||
Pardubice-Svítkov | 15.12 | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci