Os 2106 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.47 | II./2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.40 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.42 | 6.42 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.45 | 6.45 | |||
Valy u Přelouče | 6.49 | 6.49 | |||
Přelouč | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.56 | 6.56 | |||
Řečany nad Labem | 6.59 | 7.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 7.03 | 7.03 | |||
Kojice | 7.05 | 7.05 | |||
Týnec nad Labem | 7.09 | 7.09 | |||
Záboří nad Labem | 7.11 | 7.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 7.14 | 7.14 | |||
Kolín dílny | 7.18 | 7.18 | |||
Kolín | 7.21 | 7.29 | 3 | ||
Kolín zastávka | 7.31 | 7.32 | |||
Nová Ves u Kolína | 7.35 | 7.35 | |||
Velim | 7.38 | 7.38 | 1/2 | ||
Cerhenice | 7.41 | 7.41 | |||
Pečky | 7.45 | 7.50 | 1/1 | ||
Tatce | 7.52 | 7.52 | |||
Poříčany | 7.57 | 8.03 | 2 | ||
Klučov | 8.05 | 8.05 | |||
Český Brod | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Rostoklaty | 8.14 | 8.14 | |||
Tuklaty | 8.17 | 8.17 | |||
Úvaly | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 8.25 | 8.25 | |||
Praha-Běchovice | 8.30 | 8.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.33 | 8.33 | |||
Praha-Kyje | 8.35 | 8.35 | |||
Praha-Libeň | 8.39 | 8.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci