Os 20915 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 21.36 | ||||
Lipno nad Vltavou | 20.38 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 20.40 | 20.40 | |||
Loučovice | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Čertova Stěna | 20.51 | 20.51 | |||
Vyšší Brod klášter | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Těchoraz | 21.00 | 21.00 | |||
Herbertov | 21.04 | 21.04 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 21.07 | 21.07 | |||
Jenín | 21.13 | 21.13 | |||
Rybník | 21.18 | 21.28 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci