Os 20911 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 16.52 | lipenské/7 | |||
Lipno nad Vltavou | 16.12 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Loučovice | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Čertova Stěna | 16.25 | 16.25 | |||
Vyšší Brod klášter | 16.30 | 16.32 | 2 | ||
Těchoraz | 16.35 | 16.35 | |||
Herbertov | 16.39 | 16.39 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 16.41 | 16.42 | |||
Jenín | 16.47 | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci