Os 19931 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 8.38 | 3 | |||
Vráž u Berouna | 7.50 | 2 | |||
Loděnice | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Nučice zastávka | 8.04 | 8.04 | |||
Nučice | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 8.12 | 8.13 | 4 | ||
Zbuzany | 8.18 | 8.18 | |||
Praha-Řeporyje | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Praha-Holyně | 8.26 | 8.27 | |||
Praha-Hlubočepy | 8.31 | 8.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci