Sp 1987 „Kunětická hora“ | |
Řazení vlaku: 814 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.20 | 5 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.32 | 3 | |||
Pardubice závodiště | 17.35 | 17.35 | |||
Chrudim | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Slatiňany | 17.50 | 17.50 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.58 | 17.58 | 4 | ||
Prosetín | 18.10 | 18.10 | |||
Žďárec u Skutče | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Pokřikov | 18.21 | 18.21 | |||
Vojtěchov | 18.24 | 18.24 | |||
Holetín | 18.28 | 18.28 | |||
Hlinsko v Čechách | 18.33 | 18.34 | 3 | ||
Vítanov | 18.37 | 18.37 | |||
Stružinec | 18.43 | 18.43 | |||
Ždírec nad Doubravou | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Sobíňov | 18.53 | 18.53 | |||
Bílek | 18.56 | 18.56 | |||
Chotěboř | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Rozsochatec | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Břevnice | 19.14 | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci