Sp 1986 „Kunětická hora“ | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.08 | 3 | |||
Havlíčkův Brod | 4.59 | 5 | |||
Břevnice | 5.04 | 5.04 | |||
Rozsochatec | 5.10 | 5.10 | 2 | ||
Chotěboř | 5.17 | 5.20 | 3 | ||
Bílek | 5.24 | 5.24 | |||
Sobíňov | 5.27 | 5.27 | |||
Ždírec nad Doubravou | 5.32 | 5.33 | 3 | ||
Stružinec | 5.38 | 5.38 | |||
Vítanov | 5.43 | 5.43 | |||
Hlinsko v Čechách | 5.47 | 5.49 | 3 | ||
Holetín | 5.53 | 5.53 | |||
Vojtěchov | 5.58 | 5.58 | |||
Pokřikov | 5.59 | 5.59 | |||
Žďárec u Skutče | 6.06 | 6.12 | 4 | ||
Prosetín | 6.14 | 6.14 | |||
Chrast u Chrudimi | 6.26 | 6.27 | 4 | ||
Slatiňany | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Chrudim | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.54 | 7.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci