Os 19718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 23.25 | 4 | |||
Kladno | 22.30 | 3 | |||
Kladno-Rozdělov | 22.34 | 22.34 | |||
Kamenné Žehrovice | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Kačice | 22.41 | 22.41 | |||
Stochov | 22.45 | 22.47 | 3 | ||
Rynholec | 22.51 | 22.51 | |||
Nové Strašecí | 22.57 | 22.58 | 3 | ||
Řevničov | 23.03 | 23.03 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 23.21 | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci