Os 19712 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.48 | 4 | |||
Kladno | 16.48 | 3 | |||
Kladno-Rozdělov | 16.52 | 16.52 | |||
Kamenné Žehrovice | 16.55 | 16.57 | 3 | ||
Kačice | 17.01 | 17.01 | |||
Stochov | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Rynholec | 17.10 | 17.10 | |||
Nové Strašecí | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Řevničov | 17.22 | 17.22 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 17.30 | 17.35 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 17.44 | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci