Os 19004 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.32 | 5 | |||
Dobříš | 5.56 | 1 | |||
Stará Huť | 5.58 | 5.58 | |||
Mokrovraty | 6.04 | 6.04 | |||
Malá Hraštice | 6.10 | 6.10 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.16 | 6.16 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Rymaně | 6.26 | 6.26 | |||
Čisovice | 6.31 | 6.32 | 3 | ||
Bojanovice | 6.36 | 6.36 | |||
Bojov | 6.39 | 6.39 | |||
Měchenice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Skochovice | 6.52 | 6.52 | |||
Vrané nad Vltavou | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 6.59 | 6.59 | |||
Praha-Zbraslav | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.07 | 7.07 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.10 | 7.10 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 7.14 | 7.14 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.19 | 7.19 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 7.27 | 7.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci