Os 18430 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 13.43 | 3/3 | |||
Pelhřimov | 12.32 | 2 | |||
Vlásenice | 12.42 | 12.42 | |||
Nová Cerekev | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Leskovice | 12.53 | 12.53 | |||
Pacov | 13.01 | 13.02 | 3 | ||
Šimpach | 13.07 | 13.07 | |||
Obrataň | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Pořín | 13.21 | 13.21 | |||
Chýnov | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 13.32 | 13.32 | |||
Smyslov | 13.36 | 13.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci