Os 18415 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 16.57 | 2 | |||
Tábor | 15.15 | 3/3 | |||
Smyslov | 15.21 | 15.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 15.25 | 15.26 | |||
Chýnov | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Pořín | 15.39 | 15.40 | |||
Obrataň | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Šimpach | 15.53 | 15.54 | |||
Pacov | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Leskovice | 16.11 | 16.11 | |||
Nová Cerekev | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Vlásenice | 16.20 | 16.21 | |||
Pelhřimov | 16.30 | 16.32 | 2 | ||
Rynárec | 16.35 | 16.35 | |||
Zajíčkov | 16.40 | 16.40 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 16.44 | 16.45 | 1 | ||
Nová Buková | 16.48 | 16.48 | |||
Hříběcí | 16.53 | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci