Os 18405 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 7.45 | 4 | |||
Tábor | 6.05 | 3/3 | |||
Smyslov | 6.11 | 6.11 | |||
Dobronice u Chýnova | 6.14 | 6.14 | |||
Chýnov | 6.18 | 6.23 | 2 | ||
Pořín | 6.29 | 6.29 | |||
Obrataň | 6.37 | 6.38 | 3 | ||
Šimpach | 6.40 | 6.40 | |||
Pacov | 6.46 | 6.50 | 2 | ||
Leskovice | 6.58 | 6.58 | |||
Nová Cerekev | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Vlásenice | 7.07 | 7.07 | |||
Pelhřimov | 7.15 | 7.20 | 2 | ||
Rynárec | 7.23 | 7.23 | |||
Zajíčkov | 7.28 | 7.28 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.32 | 7.33 | 1 | ||
Nová Buková | 7.36 | 7.36 | |||
Hříběcí | 7.41 | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci