Os 17923 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 21.52 | 3 | |||
Strakonice | 21.09 | 2 | |||
Řepice | 21.14 | 21.14 | |||
Domanice | 21.18 | 21.18 | |||
Radomyšl zastávka | 21.21 | 21.21 | |||
Radomyšl | 21.23 | 21.25 | 1 | ||
Velká Turná | 21.29 | 21.29 | |||
Rojice | 21.31 | 21.31 | |||
Sedlice město | 21.37 | 21.37 | |||
Sedlice | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Mačkov | 21.46 | 21.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci