Os 17912 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.45 | 1 | |||
Březnice | 15.21 | 1/2 | |||
Hudčice | 15.28 | 15.28 | |||
Slavětín u Březnice | 15.32 | 15.32 | |||
Bělčice | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Závišín | 15.43 | 15.43 | |||
Bezdědovice | 15.48 | 15.48 | |||
Blatná | 15.51 | 16.04 | 2 | ||
Mačkov | 16.10 | 16.10 | |||
Sedlice | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Sedlice město | 16.19 | 16.19 | |||
Rojice | 16.24 | 16.24 | |||
Velká Turná | 16.26 | 16.26 | |||
Radomyšl | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Radomyšl zastávka | 16.33 | 16.33 | |||
Domanice | 16.36 | 16.36 | |||
Řepice | 16.40 | 16.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci