Sp 1760/1 „ČD Yetti“ | |
Řazení vlaku: 210 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 8.47 | 1 | |||
Tábor | 5.45 | 2/2 | |||
Sezimovo Ústí | 5.49 | 5.50 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.53 | 5.55 | 1/1 | ||
Soběslav | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.13 | 6.15 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.18 | 6.19 | |||
Ševětín | 6.31 | 6.32 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.44 | 6.46 | 2 | ||
České Budějovice | 6.57 | 7.00 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 7.03 | 7.04 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 7.14 | 7.15 | 2 | ||
Velešín město | 7.23 | 7.24 | |||
Velešín | 7.28 | 7.28 | 3 | ||
Kaplice | 7.36 | 7.36 | 2 | ||
Rybník | 7.52 | 8.04 | 1/3 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 8.15 | 8.16 | 2 | ||
Vyšší Brod klášter | 8.25 | 8.29 | 3 | ||
Loučovice | 8.40 | 8.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci